ČASTÉ DOTAZY

Podívejte se na odpovědi na časté dotazy

Základní cena za svatební web je 1 300,-Kč. Tato cena zahrnuje všechny šablony, neomezené možnosti nastavení, 500MB prostoru pro fotografie. Můžete si také objednat vlastní doménu, v tom případě je cena 1700,- Kč.

Na Vašich stránkách můžete změnit veškeré prvky - barvy, písma, rozložení atd. Prvky můžete také sami jednoduduše přidat nebo odebrat.

Podívejte se na krátké video, které Vám ukáže, jak jednoduché je upravovat web.

Za svatební stránky můžete platit on-line platební kartou nebo klasickým převodem. On-line platba používá vysoce zabezpečenou platební bránu, která je vyžívána stovkami portálu. Její výhodou je, že Váš web bude dostupný ihned po úspěšném dokončení platby.

Vaše svatební stránky uvolníme pro veřejné zobrazení ihned po obdržení platby, v případě platby kartou okamžitě.

Dobu připsání platby bankovním převodem nemůžeme příliš ovlivnit, v 99% případů by to nemělo trvat déle než dva pracovní dny. Pokud si myslíte, že už bychom platbu měli mít dávno u sebe, napište nám na email platby@bude-svatba.cz

Po celou dobu testování budou vaše stránky existovat na doméně bude-svatba.cz, a to pod vygenerovaným názvem (vaše adresa tak bude například xyac.bude-svatba.cz). Při objednávání stránek si můžete vybrat jednu z následujících domén:

  • bude-svatba.cz
  • gettingmarried.cz
  • rekneme-si-ano.cz
  • svatba2016.cz
  • samostatná doména

Váš web pak bude umístěn na zvolené doméně s vámi zvoleným jménem. Pokud vyberete například název „novakovi“ a doménu „svatba2016.cz“, budou vaše stránky na adrese www.novakovi.svatba2015.cz. Pokud si vyberete vlastní doménu, můžete si vymyslet zcela libovolný název, např. svatbanovakovych a vaše stránky pak budou na adrese www.svatbanovakovych.cz.

Uhrazené stránky budou aktivní 12 měsíců od data zaplacení, poté je možné je prodloužit. 

Ano, stačí nastavit DNS záznamy na náš server - pro pomoc s nastavením kontaktujte naši podporu .

Máte jiný dotaz?

Kontaktujte nás nebo se podívejte do naší znalostní báze, rádi Vám poradíme!